Вход на сайт
 • Акции
  Мобильная трево ...
  Мы запустили первый в Украине инновационны ...
  Акция
  «Легкий переход»

  Все Акции
  Новости

  Все Новости
  Опрос
  Какая реклама чаще всего привлекает ваше внимание [?]
  Сайт
  Реклама в интернете
  Борды по городу
  SMS-рассылка
  Реклама в лифте
  Объявления в прессе (газеты)
  Рекомендация друзей
  Объявление в интернете
  Раздавали флаер
  Увидели рекламу на доме
  Теги
  Наши партнеры


  язык сайта:     укр рус
  Відеоспостереження
  Системи відеоспостереження призначені для контролю ситуації на Вашому об'єкті. Вони є сьогодні обов'язковим, а часом і основним елементом будь-якої сучасної системи безпеки. Ми ретельно продумаємо розташування і конфігурації камер (приховане зовнішнє) на території і в приміщеннях, що дозволити Вам обширно і точно вести контроль і отримувати інформацію про події. До вибору систем відеоспостереження підходимо дуже грамотно, з урахуванням специфіки охоронюваного або контрольованого об'єкта, так як це забезпечить найкращий результат роботи самих систем.При побудові проекту, установки різних систем, будь то відеоспостереження або інша охоронна система, потрібно звертати увагу на масу чинників, які зіграють роль в якості роботи будь-якої системи відеоспостереження. Кваліфіковані співробітники нашої компанії допоможуть Вам вибрати необхідні компоненти, встановлять і налаштують систему відеоспостереження, яка буде ефективно захищати Ваш офіс, не вимагаючи частого обслуговування і втручання в свою роботу.

  Використання системи відеоспостереження дозволяє вирішувати наступні завдання:
  -Демонстративне використання відеокамер в торгових, виставкових залах, місцях зберігання матеріальних цінностей діє як застережливий фактор.
  -Приховане спостереження дає можливість керівнику контролювати роботу підлеглих.
  -Відеозапис дозволяє отримувати документальний матеріал про події, що відбуваються, для подальшого аналізу.
  Система відеоспостереження складається з камер і монітора (комплексу моніторів), з допомогою яких здійснюється візуальний контроль перебуває під охороною території. Спостереження може проводитися в режимі реального часу співробітником охорони. Зображення записується на потрібні носії інформації.

  ТОВ "Альфа-Безпека" виконує наступні етапи розробки та встановлення систем відеоспостереження:
  -Обстеження об'єкта з визначенням зон, що вимагають відеоконтролю.
  -Визначення функціонального кількісного складу обладнання для системи відеоспостереження (тип камер, їх кількість, пристрій відображення і т. д.) і місця установки камер.
  -Встановлення системи відеоспостереження. Монтаж обладнання, налаштування системи відеоспостереження, дрібні ремонтні роботи.

  Сучасні цифрові системи відеоспостереження дозволяють програмувати реакцію сигналізуючих пристроїв при виникненні тривожних подій. Приховане відеоспостереження призначене в місцях, де встановлена відеокамера не повинна бути на виду. Монтаж такої відеокамери здійснюється так, що, придивившись до місця її установки, можна помітити лише маленьку крапку. При використанні даного виду відеоспостереження, відеокамери можна встановити в предмети інтер'єру, але бажано, щоб вони були нерухомими.

  При монтажі відеоспостереження широко використовуються:
  -корпусні і безкорпусні камери відеоспостереження;
  -камерывидеонаблюдения чорно-білого і кольорового зображення;
  -камери відеоспостереження звичайної і підвищеної чутливості;
  -камери відеоспостереження звичайного і високого дозволу;
  -камери відеоспостереження для внутрішнього та зовнішнього спостереження;
  -камери відеоспостереження для прихованого спостереження.

  Інтегровані системи охорони не потребують людського втручання для обслуговування, вони можуть бути забезпечені програмним забезпеченням для каталогізації архівів відеозапису, що забезпечує швидкий доступ до необхідної інформації і простий її интегрирации з іншими системами охорони.

  Дані системи мають такими можливостями:
  -спостереження і запис відео в реальному часі;
  -обробка, реєстрація та зберігання інформації;
  -синхронний запис звуку;
  -розмежування та управління правами доступу;
  -робота по мережі і віддалений доступ;
  -управління зовнішніми пристроями;
  -детектори руху та багато іншого.

  Більшість камер відеоспостереження живляться від мережі змінного струму 220 В/50 Гц, або від джерел постійного струму напругою 12 Ст. Рідше використовується змінну напругу 24 В і постійне напруження 9 Ст. Для живлення декількох камер відеоспостереження в системі можуть використовуватися індивідуальні для кожної камери джерела або спільне джерело. В останньому випадку необхідно враховувати загальне споживання енергії камерами. Кольорові камери дуже чутливі до перепадів напруги в мережі, тому для їх живлення використовуються спеціальні стабілізаційні пристрою. Правильно сконструйована система відеоспостереження дозволяє в реальному масштабі часу оцінити обстановку на об'єкті, знизити час реакції на екстремальну ситуацію і забезпечити якнайшвидше прийняття доцільних заходів захисту від виниклого посягання. Це підвищує ефективність дій служби охорони і тим самим потенційно може призвести до мінімуму шкоди. Існує безліч систем відеоспостереження.

  ТОВ "Альфа-Безпека", послуги охорони в р. Броварах, Броварському районі Київської області, інших регіонах України. Пультова охорона квартир та приватних садиб, підприємств, установ і організацій, фізична охорона.

  Нам доверяют