домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

credit23.ru/link.txt - Сервис регистрации доменов и хостинга *.RU-TLD.RU
домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

Супровід вантажів » Альфа-Безпека Бровары
Вход на сайт
 • Акции
  Мобильная трево ...
  Мы запустили первый в Украине инновационны ...
  Акция
  «Легкий переход»

  Все Акции
  Новости

  Все Новости
  Опрос
  Какая реклама чаще всего привлекает ваше внимание [?]
  Сайт
  Реклама в интернете
  Борды по городу
  SMS-рассылка
  Реклама в лифте
  Объявления в прессе (газеты)
  Рекомендация друзей
  Объявление в интернете
  Раздавали флаер
  Увидели рекламу на доме
  Теги
  Наши партнеры


  язык сайта:     укр рус
  Супровід вантажів
  Час від часу у кожної компанії виникає необхідність у перевезенні різних вантажів і цінностей, навіть якщо її діяльність безпосередньо не пов'язана з транспортуванням вантажів. Транспортні засоби, їх вантажі, пасажири і водії найбільш уразливі саме під час руху, і різного роду неприємності, пов'язані з втратою документів, грошей або майна, які можуть призвести до значних збитків.


  Забезпечення безпеки при супроводі вантажу здійснюється з урахуванням особливостей маршрутів, вантажу і видів транспорту, задіяного при транспортуванні. Для кожного заданого маршруту визначається оптимальна схема руху, відпрацьовуються безпечні місця для відпочинку, АЗС, станції ТО і пункти медичної допомоги. Можливі різні форми роботи залежно від специфіки діяльності сопровожаемого вантажу. У нас ви можете укласти довгостроковий договір, так і договір на разову послугу. Кількість охоронців та їх екіпірування обумовлюється в договорі. Супровід вантажів проводиться досвідченими співробітниками
  ТОВ "Альфа-Безпека", що мають досвід роботи і пройшли спеціальну підготовку. Група супроводження вантажів забезпечена радіо і мобільним зв'язком, співробітники охорони мають дозвіл на роботу з вогнепальною зброєю травматичної дії. Час початку вантажоперевезення, її маршрут і характер вантажу залишаються відомими лише для обмеженої кількості співробітників нашої компанії. Перед початком супроводу вантажів, вантаж ретельно оглядають, перевіряється його упаковка, а також опечатується. При супроводу вантажів на автомобілі охоронець знаходиться або в кабіні поруч з водієм, або у машині супроводу. У другому випадку безпосередньо перед виїздом старший групи обговорює з водієм про сигнали в екстрених випадках, про планованих місцях зупинок, про можливі зміни маршруту. Найбільш оптимальним способом зв'язку є використання міні-радіостанцій. Також можуть бути використані умовні світлові та шумові сигнали.

  ТОВ "Альфа-Безпека", послуги охорони в м.Броварах, Броварському районі Київської області, інших регіонах України. Пультова охорона квартир та приватних садиб, підприємств, установ і організацій, фізична охорона.

  Нам доверяют