Вход на сайт
 • Акции
  Would Like To Reach Your Goals ...
  To oƅtain the most out օf yߋur e-mail marketing campaigns, уou mᥙst кnow ...
  Opteka Digital Image Body
  [img]http://www.itechnews.net/wp-content/uploads/2010/09/Sony-S-Frame-DPF-D720-d ...
  Make The Most Of Your Social M ...
  You may not know fastest captcha bypass
  Understanding Files
  In the Desktop directory, as shown in the above example, there are 23 files and ...
  Help Make Your Presence Known ...
  A specific understanding of seo ⲟr SEO is a fundemental paгt in remaining com ...
  Мобильная трево ...
  Мы запустили первый в Украине инновационны ...
  Акция
  «Легкий переход»

  Все Акции
  Новости

  Все Новости
  Опрос
  Какая реклама чаще всего привлекает ваше внимание [?]
  Сайт
  Реклама в интернете
  Борды по городу
  SMS-рассылка
  Реклама в лифте
  Объявления в прессе (газеты)
  Рекомендация друзей
  Объявление в интернете
  Раздавали флаер
  Увидели рекламу на доме
  Теги
  Наши партнеры


  язык сайта:     укр рус
  Супровід вантажів
  Час від часу у кожної компанії виникає необхідність у перевезенні різних вантажів і цінностей, навіть якщо її діяльність безпосередньо не пов'язана з транспортуванням вантажів. Транспортні засоби, їх вантажі, пасажири і водії найбільш уразливі саме під час руху, і різного роду неприємності, пов'язані з втратою документів, грошей або майна, які можуть призвести до значних збитків.


  Забезпечення безпеки при супроводі вантажу здійснюється з урахуванням особливостей маршрутів, вантажу і видів транспорту, задіяного при транспортуванні. Для кожного заданого маршруту визначається оптимальна схема руху, відпрацьовуються безпечні місця для відпочинку, АЗС, станції ТО і пункти медичної допомоги. Можливі різні форми роботи залежно від специфіки діяльності сопровожаемого вантажу. У нас ви можете укласти довгостроковий договір, так і договір на разову послугу. Кількість охоронців та їх екіпірування обумовлюється в договорі. Супровід вантажів проводиться досвідченими співробітниками
  ТОВ "Альфа-Безпека", що мають досвід роботи і пройшли спеціальну підготовку. Група супроводження вантажів забезпечена радіо і мобільним зв'язком, співробітники охорони мають дозвіл на роботу з вогнепальною зброєю травматичної дії. Час початку вантажоперевезення, її маршрут і характер вантажу залишаються відомими лише для обмеженої кількості співробітників нашої компанії. Перед початком супроводу вантажів, вантаж ретельно оглядають, перевіряється його упаковка, а також опечатується. При супроводу вантажів на автомобілі охоронець знаходиться або в кабіні поруч з водієм, або у машині супроводу. У другому випадку безпосередньо перед виїздом старший групи обговорює з водієм про сигнали в екстрених випадках, про планованих місцях зупинок, про можливі зміни маршруту. Найбільш оптимальним способом зв'язку є використання міні-радіостанцій. Також можуть бути використані умовні світлові та шумові сигнали.

  ТОВ "Альфа-Безпека", послуги охорони в м.Броварах, Броварському районі Київської області, інших регіонах України. Пультова охорона квартир та приватних садиб, підприємств, установ і організацій, фізична охорона.

  Нам доверяют