домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

credit23.ru/link.txt - Сервис регистрации доменов и хостинга *.RU-TLD.RU
домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

Пультова охорона » Альфа-Безпека Бровары
Вход на сайт
 • Акции
  Мобильная трево ...
  Мы запустили первый в Украине инновационны ...
  Акция
  «Легкий переход»

  Все Акции
  Новости

  Все Новости
  Опрос
  Какая реклама чаще всего привлекает ваше внимание [?]
  Сайт
  Реклама в интернете
  Борды по городу
  SMS-рассылка
  Реклама в лифте
  Объявления в прессе (газеты)
  Рекомендация друзей
  Объявление в интернете
  Раздавали флаер
  Увидели рекламу на доме
  Теги
  Наши партнеры


  язык сайта:     укр рус
  Пультова охорона
  Серед різноманіття систем забезпечення безпеки однією з самих надійних та ефективних є пультова охорона, призначена для захисту житлових, комерційних, торгових та складських об'єктів. Пультова охорона здійснюється шляхом встановлення на об'єкті, що охороняється датчиків і централей, передавальних тривожний сигнал на пульт централізованого спостереження.

  Пультова охорона – це система охорони і моніторингу стаціонарних об'єктів (об'єктів нерухомості з застосуванням сучасних систем охоронної та пожежної сигналізації і виїздом групи швидкого реагування при надходженні сигналу тривоги на пульт централізованого спостереження.
   
  Пультова система призначена для захисту від:
  - несанкціонованого проникнення в приміщення;
  - розбійного нападу;

   Комплекс забезпечення пультової охорони складається з:
  - Центральної станції моніторингу (диспетчерський пульт). Саме сюди надходить сигнал про тривожної ситуації на об'єкті і оперативний черговий центральної станції спрямовує на об'єкт групу швидкого реагування. Одночасно оперативний черговий викликає наряд поліції (у разі необхідності – аварійну службу Жеку, пожежників).
  - Групи швидкого реагування після надходження сигналу оперативно прибуває на об'єкт з метою припинення проникнення на об'єкт або усунення виниклої аварійної ситуації. Кілька груп швидкого реагування здійснюють патрулювання міста.
  - Служби технічного забезпечення у відповідності з побажаннями клієнта підбирає, вмонтовує і здійснює безкоштовне сервісне обслуговування обладнання (датчики і передавачі), необхідного для функціонування пультової охорони об'єкта. 
   
  Установка об'єкта пультової охорони здійснюється:
   - шляхом набору цифрового пароля на клавіатурі;
   - зі станції моніторингу (тільки постановка під охорону). 

  До безперечних переваг пультової охорони відноситься забезпечення цілодобового спостереження за об'єктом і використання GSM  каналу зв'язку для передачі сигналу, що виключає виведення з ладу охоронної системи. Постійно відбувається самодіагностика охоронної сигналізації на об'єкті, з передачею на пульт централізованого спостереження інформації про можливі порушення в роботі.

  Нам доверяют