домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

credit23.ru/link.txt - Сервис регистрации доменов и хостинга *.RU-TLD.RU
домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

Охоронна сигналізація » Альфа-Безпека Бровары
Вход на сайт
  • Акции
    Мобильная трево ...
    Мы запустили первый в Украине инновационны ...
    Акция
    «Легкий переход»

    Все Акции
    Новости

    Все Новости
    Опрос
    Какая реклама чаще всего привлекает ваше внимание [?]
    Сайт
    Реклама в интернете
    Борды по городу
    SMS-рассылка
    Реклама в лифте
    Объявления в прессе (газеты)
    Рекомендация друзей
    Объявление в интернете
    Раздавали флаер
    Увидели рекламу на доме
    Теги
    Наши партнеры


    язык сайта:     укр рус
    Охоронна сигналізація
    Системи охоронної сигналізації Сучасні системи охоронної сигналізації можуть бути оснащені наступним додатковим обладнанням:
    -GSM-модулем, дозволяє передавати повідомлення про тривогу.
    -Спеціальними сервісними датчиками.

    Все обладнання підключається до контрольної панелі охоронної сигналізації, яка являє собою друковану плату з клемами, розташовану в металевому боксі. Також до контрольної панелі підключаються клавіатура (або дві), з допомогою якої здійснюється постановка і зняття з охорони, оповіщувачі (сирени, строб-спалах тощо) та інші додаткові елементи. У класичному вигляді підключення здійснюється за допомогою проводів, тобто до кожному складовому елементу охоронної сигналізації (датчику, клавіатурі, сирени і т. д.) повинен бути прокладений провід від контрольної панелі. Останнім часом стають популярними бездротові елементи, що підключаються до контрольної панелі по радіоканалу, але вони мають високу вартість і низьку тривалість роботи харчування.

    Склад системи охоронної сигналізації, складається з наступних елементів:
    -Контрольної панелі.
    -Пристроїв керування.
    -Сигнальних пристроїв.
    -Датчиків.

    Контрольна панель систем охоронної сигналізації Центром системи є контрольна панель, яка виробляє обробку даних з датчиків, клавіатур і активує сигнальні пристрої у разі тривоги. Контрольна панель стежить за станом підключених датчиків (норма/тривога). Якщо система знаходиться на охорону і один з підключених датчиків переходить в режим «тривога», контрольна панель активує підключені сигнальні пристрої по заданому алгоритму. Сучасні контрольні панелі дозволяють підключені датчики програмно об'єднувати в зони.

    Нижче представлені основні типи охоронних зон:
    -Зона входу/виходу. У цю зону включаються охоронні датчики, розташовані на шляху входу і виходу з приміщення. Контрольна панель активує сигнальні пристрої по сигналу від датчиків з цієї зони тільки після тимчасової затримки, яка необхідна для постановки або зняття системи сигналізації з охорони.
    -Прохідна зона. Також формує тривожний сигнал після тимчасової затримки. У цю зону включаються датчики, розташовані по шляху руху власника приміщення, що охороняється, до пульта управління (клавіатурі). Затримка тривоги відбувається тільки в тому випадку, якщо порядок отриманих сигналів від охоронних датчиків відповідає заданому. Наприклад, перший сигнал від датчика дверей, другий – від датчика в передпокої, третій – від датчика в коридорі, де встановлена клавіатура. Якщо ж датчик в коридорі спрацював раніше, ніж датчик відкриття дверей, активація сигнальних пристроїв відбувається негайно.
    -Миттєва зона. При отриманні контрольною панеллю сигналу від датчиків з цієї зони, запуск сигнальних пристроїв відбувається негайно.
    -24-годинна цілодобова зона. Якщо контрольна панель сигналізації отримує тривожний сигнал від датчика з цієї зони, то сигнальні пристрої активізуються негайно, незалежно від того, стоїть сигналізація «на охорону» чи ні. Як правило, в цю зону включаються так звана " тривожна кнопка, застосовувана для виклику служб реагування.
    -Тамперная зона. У цю зону включаються не датчики, а їх спеціальні контакти – тамперы. Тривожний сигнал формується при спробі демонтажу або розтину датчика. Тамперные контакти також можуть підключатися від клавіатур, сирен і будь-яких інших пристроїв системи охоронної сигналізації.

    Зазвичай охоронні системи дозволяють ставити під охорону приміщення окремо по зонам, що буває дуже зручно. Простий приклад: датчики, розташовані по периметру об'єкта, що охороняється, об'єднуються в одну або декілька зон (напрямків можливого проникнення). Такі зони можуть бути поставлені на охорону в той час, коли ви знаходитесь вдома. При цьому датчики, встановлені всередині приміщень, будуть відключені, дозволяючи Вам одночасно бути під захистом і спокійно переміщатися всередині з приміщення в приміщення. Пристрої керування охоронної сигналізації Для постановки і зняття охоронної сигналізації з охорони використовуються різні пристрої управління.

    Це можуть бути:
    -Сенсорна клавіатура. Може розташовуватися безпосередньо на корпусі контрольній панелі або встановлюватися окремо, як правило, недалеко від входу в охоронюване приміщення. Встановлення/зняття з охорони здійснюється набором цифрового коду.
    -Носиться радіопульт. Зручний засіб дистанційного управління охоронною сигналізацією.
    -Електронні ключі. Найчастіше використовуються пластикові проксіміті-картки або ключі Touch Memory («таблетки»).

    Сигнальні пристрої охоронної сигналізації Тут мова йде про пристрої, які активуються контрольною панеллю охоронної сигналізації у разі тривоги.

    Типи сигнальних пристроїв:
    -Звукові сирени. Найбільше розповсюдження отримали п'єзоелектричні і динамічні сирени.
    -Строб-спалах. Є світловими, звуковими оповіщувачами про тривогу за допомогою світлових попеременных яскравих спалахів.
    -Комбіновані. Звукова сирена плюс строб.
    -GSM-модеми в охоронній сигналізації. Застосовуються для передачі тривожних і технологічних sms-повідомлень або як каналоутворюючого обладнання там, де відсутня провідна телефонна лінія.
    -Цифрові комунікатори. Передають інформацію про стан на об'єкті охорони на централізований пульт спостереження.

    Датчики охоронної сигналізації є своєрідними сенсорами системи. В даний час на ринку представлена велика різноманітність різних типів датчиків. Деякі з них є вузькоспеціалізованими. Для забезпечення охорони більшості об'єктів зазвичай обходяться наступними типами охоронних датчиків.
    1. Магнітоконтактні датчики застосовуються для захисту дверей і вікон від несанкціонованого відкриття. Складаються з двох елементів, один встановлюється на рухому частину вікна або двері, другий – на нерухому дверну коробку або раму. Існують як для поверхневого, так і для прихованого монтажу.
    2. Пасивні інфрачервоні (ІЧ). Принцип дії таких датчиків заснований на контролі за інфрачервоним (тепловим) випромінюванням в закритому приміщенні. При зміні інфрачервоного фону в приміщенні, що відбувається в момент переміщення людини, датчик формує сигнал тривоги. Ще такі датчики називають датчиками руху. Існують пасивні інфрачервоні датчики з різними діаграмами виявлення: об'ємною, кругової, типу «штора» або «коридор». Найбільше поширення отримали об'ємні датчики, які найчастіше встановлюються в кутку під стелею приміщення, яке захищається. Дальність виявлення в середньому 10-15 м.
    3. Комбіновані датчики ІК + А. Такі датчики контролюють охоронювану зону за двома параметрами одночасно: інфрачервоному та мікрохвильового випромінювання.
    Крім цього застосовуються вібраційні датчики для захисту стін від об'єкта руйнування або пролому.


    ТОВ "Альфа-Безпека", послуги охорони в р. Броварах, Броварському районі Київської області, інших регіонах України. Пультова охорона квартир та приватних садиб, підприємств, установ і організацій, фізична охорона.

    Нам доверяют