Вход на сайт
 • Акции
  Мобильная трево ...
  Мы запустили первый в Украине инновационны ...
  Акция
  «Легкий переход»

  Все Акции
  Новости

  Все Новости
  Опрос
  Какая реклама чаще всего привлекает ваше внимание [?]
  Сайт
  Реклама в интернете
  Борды по городу
  SMS-рассылка
  Реклама в лифте
  Объявления в прессе (газеты)
  Рекомендация друзей
  Объявление в интернете
  Раздавали флаер
  Увидели рекламу на доме
  Теги
  Наши партнеры


  язык сайта:     укр рус
  Охорона будинків
  ТОВ "Альфа-Безпека" є пультова охорона приватних садиб. Групи швидкого реагування нашого агенства здійснюють цілодобове патрулювання, що забезпечує надійне і своєчасне реагування на сигнали про несанкціоноване проникнення в будинку і дачі. Механізм пультової охорони приватних садиб:

  -Фахівці технічної служби ТОВ "Альфа-Безпека" виїжджають до клієнта, і після обстеження будинку пропонують кілька варіантів установки обладнання пультової охорони (кількість і типи датчиків, канал зв'язку).
  -Після узгодження з клієнтом параметрів пультової охорони, в приміщенні встановлюється охоронне обладнання.
  -Будинок підключається до системі пультової охорони.
  -При виникненні тривожної ситуації на об'єкті охорони відповідний сигнал миттєво передається на пульт оперативного чергового, який отримує детальну інформацію про тип тривоги. Далі оперативний черговий направляє групу оперативного реагування за Вашою адресою. У разі необхідності оперативний черговий викликає наряд міліції, аварійні служби комунальних підприємств, МНС.

  Канал передачі тривожних повідомлень Для передачі сигналів використовується GSM-канал. Крім тривожних повідомлень, на станцію надходить інформація про працездатності всіх елементів охоронного обладнання. Установка і зняття з охорони Встановлення об'єкта на охорону здійснюється за допомогою різних пристроїв:

  -шляхом набору цифрового пароля на клавіатурі;
  -зі станції моніторингу (тільки встановлення під охорону).

  Ми пропонуємо гнучку систему здійснення і оплати пультової охорони.

  ТОВ "Альфа-Безпека", послуги охорони в р. Броварах, Броварському районі Київської області, інших регіонах України. Пультова охорона квартир та приватних садиб, підприємств, установ і організацій, фізична охорона.

  Нам доверяют