Вход на сайт
 • Акции
  Мобильная трево ...
  Мы запустили первый в Украине инновационны ...
  Акция
  «Легкий переход»

  Все Акции
  Новости

  Все Новости
  Опрос
  Какая реклама чаще всего привлекает ваше внимание [?]
  Сайт
  Реклама в интернете
  Борды по городу
  SMS-рассылка
  Реклама в лифте
  Объявления в прессе (газеты)
  Рекомендация друзей
  Объявление в интернете
  Раздавали флаер
  Увидели рекламу на доме
  Теги
  Наши партнеры


  язык сайта:     укр рус
  Про нас

  ТОВ "Альфа-Безпека" надає послуги пов'язані з охороною державної та інших видів власності, а також послуги з охорони громадян згідно ліцензії МВС України серії АВ № 472712. Компанія є приватним охоронним підприємством в м.Бровари, що мають досвід організації та експлуатації пульта централізованого спостереження (ПЦС) вже протягом багатьох років, що дозволяє їй надавати високу якість послуг своїм численним клієнтам, число яких продовжує зростати швидкими темпами. Індивідуальний підхід який застосовується нами в забезпеченні об'єктів різних категорій, надає можливість Клієнту отримати більш надійну охорону майна за доступними цінами. Наше підприємство може надавати такі послуги: -Забезпечувати фізичну охорону приміщень та майна, безпеку співробітників об'єкта, що охороняється, запобігати і прісекать протиправні дії по відношенню до майна об'єкта або пригод та обставин, які можуть завдати матеріальної шкоди об'єкту; фізична охорона об'єктів здійснюється денним, нічним і цілодобовим чергуванням, а також вахтовим методом. - Охорона фізичних осіб, супровід вантажів по території України, охорона комерційних заходів та інше; - Проводити монтаж, обслуговування та охорону об'єктів технічними засобами охоронної сигналізації, які призначені для забезпечення автоматичного і ручного передачі сповіщень і сигналів тривоги на пульт централізованого спостереження (ПЦС), забезпечувати негайний виїзд групи швидкого реагування по сигналу спрацювання сигналізації на охоронюваному об'єкті або за вказівкою чергового ПЦС. Пріоритетом компанії є здатність вирішувати завдання будь-якої складності за бажанням Клієнта. В області безпеки ми дотримуємось європейських критеріїв ефективності. Керівний склад - колишні кадрові офіцери МВС, Збройних Сил України. Кожен співробітник проходить загальну спеціальну підготовку, медичне обстеження, тестування на професійну придатність. Співробітники охорони несуть службу, як у форменому, так і в цивільному одязі з використанням спеціальних засобів захисту. Ми високо цінуємо кожного свого Клієнта, надійні партнерські відносини з ним. Наші Клієнти - це наші довгострокові партнери.


  ТОВ "Альфа-Безпека" дорожить своєю професійною репутацією, тому в роботі з Клієнтами для нас головне - це високий рівень наданих послуг. Ця якість забезпечується висококваліфікованим і досвідченим керівним, технічним та юридичним персоналом, підрозділами навчених охоронців, груп реагування та фізичної охорони, екіпірованих і забезпечених засобами зв'язку і надійним транспортом, а також сучасним обладнанням, яке безперервно удосконалюється. Ми забезпечуємо гнучке комплексне побудова системи безпеки на об'єктах, включаючи юридичні послуги, можливість поєднання фізичної охорони, охоронної сигналізації, тривожних кнопок та систем відеоспостереження і завжди йде назустріч своїм наявним та потенційним клієнтам, не поступаючись при цьому принципами безпеки. Суттєву роль відіграє також те, що наявне обладнання дозволяє швидко і надійно розмістити на об'єкті систему сигналізації і підключити її до системи ПЦС, забезпечуючи при цьому конкурентоспроможні ціни і зручність експлуатації для Клієнта. Встановленням та обслуговуванням пожежної сигналізації, систем пожежогасіння та димовидалення, обробки матеріалів вогнетривкими засобами займається ТОВ "Санрайс ЛТД", що має багаторічний досвід діяльності та відповідні ліцензії та дозволи (07400, Київська область, м Бровари, пр-кт Незалежності, 2, тел. / факс: (04594) 65692, (04594) 65789, e-mail: bezpeka_sunrise@ukr.net).

   

  ТОВ "Альфа-Безпека", послуги охорони в Броварах, у Броварському районі Київської області, в інших регіонах Украіни.Пультовая охорона квартир і приватних будинків, підприємств, установ і організацій, фізична охорона.

  Нам доверяют