домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

credit23.ru/link.txt - Сервис регистрации доменов и хостинга *.RU-TLD.RU
домен credit23.ru зарегистрирован
через сервис регистрации доменов и хостинга *.ru-tld.ru

Контроль доступу » Альфа-Безпека Бровары
Вход на сайт
 • Акции
  Мобильная трево ...
  Мы запустили первый в Украине инновационны ...
  Акция
  «Легкий переход»

  Все Акции
  Новости

  Все Новости
  Опрос
  Какая реклама чаще всего привлекает ваше внимание [?]
  Сайт
  Реклама в интернете
  Борды по городу
  SMS-рассылка
  Реклама в лифте
  Объявления в прессе (газеты)
  Рекомендация друзей
  Объявление в интернете
  Раздавали флаер
  Увидели рекламу на доме
  Теги
  Наши партнеры


  язык сайта:     укр рус
  Контроль доступу
  Потрібна система контролю і управління доступу (СКУД) в офісі?

  У будь-якому більш-менш солідному офісному приміщенні повинен бути секретар, хороший ремонт, відеодомофон при вході, багатоканальний телефон і... в даний час вже невід'ємною частиною є наявність системи контролю та управління доступом (СКУД). Клієнт або партнер, приходячи в ваш офіс і побачивши зчитувач при вході, зчитувачі на відповідальних приміщеннях, розуміє, що має справу з компанією, яка дбає про свій бізнес, захищає свою інформацію та інформацію своїх клієнтів. Ви подбали про те, що б у вас не ходили випадкові люди і встановили при вході відеодомофон.

  У вас маленький офіс і немає охоронця, тому монітор ви поставили секретарю. Але тепер уявімо собі потік персоналу, який зранку іде на роботу, протягом робочого дня постійно курсує з офісу і назад (кур'єри, водії, обід та ін.). У секретаря багато своєї роботи і постійно розглядати людей, подзвонили в домофон, у нього немає ні бажання, ні часу. Тому через деякий час, реагуючи на виклик, секретар машинально натискає кнопку «відкрити», не дивлячись на екран. Навіщо тоді було витрачати гроші на встановлення домофону!? Навіть якщо у вас є охоронець, він повинен охороняти, а не відкривати двері для кожного абонента – швидше за все, це знову «свої». Пильність падає, ефективність охорони знижується. Рішення даної проблеми – встановити на вхідні двері зчитувач і роздати ідентифікатори персоналу. Або, в крайньому випадку, встановити клавіатуру. У цьому випадку відеодомофон буде турбувати тільки по справі, і той, хто піднімає трубку монітора, напевно, зверне увагу на людину і розпитає його про мету візиту. Ми радимо найбільш значущі для роботи приміщення захищати системою контролю і управління доступом. В приміщення увійде тільки той, хто має на це дозвіл. Персонал ніколи не забуде замкнути за собою двері.

  ТОВ "Альфа-Безпека", послуги охорони в р. Броварах, Броварському районі Київської області, інших регіонах України. Пультова охорона квартир та приватних садиб, підприємств, установ і організацій, фізична охорона.

  Нам доверяют